Wyjazd na lodowisko 2020

WYJAZD DO ELBLĄGA


Dnia 28.02 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Elbląga do kina i na lodowisko. W wyjeździe brali udział uczniowie klas IV - VIII oraz opiekunowie : R.Czob , A.Krauze , H.Sielawa i E.Gorczyca. Punktualnie o 8.00 zebraliśmy się pod szkołą, wyruszyliśmy i dość szybko dotarliśmy na miejsce.

Kupiliśmy przekąski i zajęliśmy miejsce w sali kinowej. Po chwili rozpoczął się seans i wszyscy oglądaliśmy w skupieniu film ,, Zew Krwi ". Po seansie udaliśmy się do restauracji na obiad. Po obiedzie pojechaliśmy na lodowisko. Ustawiliśmy się w kolejce do wypożyczalni łyżew i kiedy wszyscy mieliśmy już na czym jeździć, zaczęła się prawdziwa zabawa. Prawie wszyscy potrafiliśmy jeździć na łyżwach , tylko nieliczni rozpoczynali swoją przygodę na lodowisku. Śmiechu tam było co nie miara. Jedni kręcili piruety , a inni przewracali się co krok. Zabawa była wyśmienita , tak samo jak nasze humory. Po godzinie szaleństwa na lodzie , zwróciliśmy łyżwy i udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły.

OLIWIA GĄSIORDzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga