Koniec Roku 2019/20

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20


26 i 29 czerwca 2019r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość miała skromny wymiar ze względów bezpieczeństwa i została podzielona na dwa dni, a uczniowie każdej klasy przychodzili do szkoły w odstępach czasowych, aby nie gromadzić się w szkole w jednym momencie. Świadectwa od wychowawców oraz dyrektora były odbierane przez uczniów lub rodziców. Wręczono, jak co roku, nagrody za najlepsze wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Swoje nagrody dla uczniów z najwyższą średnią ocen ufundował również wójt Gminy Stary Dzierzgoń i w tym roku otrzymały je: Julia Bieńkowska i Maja Tumkiewicz z klasy VI oraz Izabela Abramczyk z klasy 8.


 

 Po kilku miesiącach niełatwej pracy na odległość nadeszły zasłużone wakacje. Pożegnaliśmy uczniów klasy 8, którym życzymy samych sukcesów w dalszej nauce i spełnienia wszystkich marzeń!

Wszystkim uczniom i ich rodzicom dziękujemy za wspólną pracę w tym trudnym roku i życzymy udanego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.

 

 


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew