Narodowe Święto Niepodległości

 

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości. Obchodzimy je na pamiątkę odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów. W tym roku obchodzimy 102 rocznicę tego wydarzenia. Młodzież z klas 6 i 7 przygotowała krótką część artystyczną - zapraszamy wszystkich do jej wysłuchania i obejrzenia. "Kochana Nasza Ojczyzno! Życzymy Ci dalszej wolności, niepodległości, wielu patriotów, jak najwięcej sukcesów i osiągnięć. Życzymy Ci, byś była z nas dumna. Dla każdego patrioty będziesz zawsze najważniejsza. Jesteś naszym domem od zawsze i na zawsze ..."

Część artystyczna wyświetli się po kliknięciu w poniższy link:

https://www.facebook.com/100287765095236/videos/364340784870766/

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
1 Marca 2021
Dzień Otyłości
Imieniny obchodzą
Albin, Antoni, Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja , Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks, Herakles, Herkules,
Joanna, Józef, Nikifor, Piotr

Do końca roku zostało 306 dni.
Zodiak: Ryba