Zbiórka karmy

 

ZBIÓRKA KARMY

Na początku lutego ogłosiliśmy zbiórkę karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku. Mimo iż w szkole nie ma obecnie wszystkich uczniów, bowiem klasy 4-8 uczą się zdalnie, to zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Oprócz dzieci, które uczą się stacjonarnie, do zbiórki dołączyli również uczniowie klas starszych, nauczyciele oraz osoby prywatne, dzięki czemu do Pasłęka pojechał bagażnik wypełniony po brzegi różnego rodzaju karmą dla psów i kotów.

 

Kierownik schroniska, Pani Barbara Zarudzka, serdecznie podziękowała za ofiarność i nie kryła zaskoczenia, że udało nam się zorganizować tyle jedzenia dla zwierzaków będących pod opieką schroniska. Podziękowała nam na grupie Przyjaciele Psiego Raju: https://www.facebook.com/groups/1520228207990173/permalink/4008215355858100

Jako organizator i miłośnik zwierząt chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którym los zwierząt nie jest obojętny, za odpowiedź na moją prośbę. W schronisku przebywa obecnie około 170 psów i 60 kotów, więc każda pomoc jest na wagę złota.

 

Dziękuję bardzo,

 Anna Brandys

 

 

 


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga