Podziękowania za pomoc

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC

Przed Świętami Bożego Narodzenia Rada Rodziców zainicjowała zbiórkę środków, na zakup prezentów dla rodziny z Wartul poszkodowanej w pożarze. Przez ponad tydzień uczniowie i pracownicy szkoły mieli możliwość wesprzeć tę akcję, wrzucając pieniądze do przygotowanej puszki. Udało się zebrać  950 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup prezentów widocznych na zdjęciu. Uśmiech, który pojawił się na twarzach poszkodowanej rodziny wydaje się bezcenny, a my bardzo się cieszymy, że mogliśmy się do niego przyczynić.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WSPARLI TĘ INICJATYWĘ

Góra Grosza 2019

AKCJA GÓRA GROSZA

Znalezione obrazy dla zapytania Góra grosza

Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Czytaj więcej: Góra Grosza 2019

Finał Akcji Wylosuj Anioła

FINAŁ AKCJI WYLOSUJ ANIOŁA

plakat_wylosuj_anioła

Finał akcji „WYLOSUJ ANIOŁA”

Do 10 grudnia w naszej szkole trwała zbiórka kartek z życzeniami w ramach ogólnopolskiego projektu "Wylosuj Anioła" stworzonego przez lublińską fundację "Gdy Liczy się Czas". Członkowie tej fundacji postanowili zainicjować akcję, której głównym celem jest wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Czytaj więcej: Finał Akcji Wylosuj Anioła

28 Stycznia 2020