Policja w klasie pierwszej

SPOTKANIE PIERWSZAKÓW Z POLICJĄ


13 września 2018r. odwiedził pierwszą klasę  nasz dzielnicowy st. asp Adam Grzebyk. Uczniowie poznali najważniejsze zagadnienia dotyczące pracy policjanta i obowiązków dzielnicowego. Najmłodsi z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali krótkiej pogadanki dotyczącej bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, rowerzysty oraz pasażera.

Czytaj więcej: Policja w klasie pierwszej

Spotkanie przedszkolaków z policjantem

SPOTKANIE Z POLICJĄ W PRZEDSZKOLU


1 października 2018r dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedził dzielnicowy z Posterunku Policji w Dzierzgoniu – aspirant sztabowy Adam Grzebyk. Opowiedział on o swoim zawodzie, pokazał dzieciom akcesoria niezbędne w pracy policjanta – dzieci miały możliwość obejrzeć m.in. policyjną odznakę i legitymację, kajdanki, kamizelkę kuloodporną, lizaki, a także z bliska przyjrzeć się umundurowaniu policyjnemu.

Czytaj więcej: Spotkanie przedszkolaków z policjantem

Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

SMACZNA TRADYCJA -

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA


Jest w naszej szkole bardzo smaczna tradycja - rokrocznie we wrześniu  obchodzimy Dzień Ziemniaka. Kolory i zapachy, które królują wtedy w na korytarzu, aż trudno opisać. Młodsze klasy I - III prezentują swoje stoisko, a na nim wspaniałe jesienne kompozycje oraz mnóstwo dorodnych owoców i warzyw.

Czytaj więcej: Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

Powiatowy Turniej Szachowy 2018

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY 2018


27 września Szkoła Podstawowa w Myślicach była gospodarzem Powiatowego Turnieju Szachowego. W imprezie uczestniczyły zespoły ze szkół w Myślicach, Przezmarku oraz Mikołajek Pomorskich. Były to zawody drużynowe rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci dla uczniów klas 0-6 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla starszych.

Czytaj więcej: Powiatowy Turniej Szachowy 2018


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga