Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

sowa ok

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczął się dla nas wszystkich nietypowo ze względu na pandemię .

Jak co roku spotkaliśmy się w Kościele o godzinie 8:00, gdzie Ks. Adrian Woźniak odprawił Mszę Świętą i życzył wszystkim udanego roku szkolnego. Ze względu na reżim sanitarny nie odbyły się tradycyjne uroczystości na holu w szkole, nasi nauczyciele przywitali się ze swoimi podopiecznymi w swoich salach. Po kilkuminutowym spotkaniu uczniowie wrócili do swoich domów, aby przygotować się na najbliższe zajęcia.

Maseczki

OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA

Obraz może zawierać: tekst „Coronavirus 2019-nCoV Designed by Freepik”

Informujemy, że decyzją Pana Dyrektora od jutra (tj. 3 września 2020r.) obowiązuje zasłanianie ust i nosa w częściach wspólnych szkoły, tj. na korytarzach, na świetlicy, w toaletach, itp.
Pamiętajcie o zabraniu do szkoły maseczek ochronnych!

Rozpoczęcie 2020/21

INAUGURACJA 2020/21

Zapraszamy wszystkich uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dnia 1 września 2020 r. Na 8.00 zaplanowana została msza święta w Kościele parafialnym w Myślicach. Ze względów sanitarnych nie będzie uroczystej inauguracji na szkolnym holu. O godzinie 9.00 zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas do poszczególnych sal.

klasa I: sala 4

klasa II: sala 5

klasa III: sala 6

klasa IV: sala 10

klasa V: sala 7

klasa VI: sala 8

klasa VII: sala 3

klasa VIII: sala 1

Rodziców prosimy o nie wchodzenie do budynku szkoły tylko poczekanie na zewnątrz. Pamiętamy o zachowaniu reżimu sanitarnego, w tym dezynfekcji dłoni po wejściu do budynku szkoły.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Października 2020