ŚLUBOWANIE 2019

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Myślicach są już pełnoprawnymi uczniami.  11 października 2019 roku odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, na które przybyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska. To był wyjątkowy dzień.

Czytaj więcej: ŚLUBOWANIE 2019

Święto Pieczonego Ziemniaka 2019

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

25 września 2019r. w Szkole Podstawowej w Myślicach odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Dzień upłynął w duchu wspólnych zabaw i konkurencji sportowych, oczywiście z wykorzystaniem ziemniaków. Uczniowie brali udział w rozgrywkach. M.in. był to rzut ziemniakiem do kosza, ziemniaczany unihokej, tor przeszkód i bieg z ziemniakiem na łyżce. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Wszyscy uczestnicy zabaw zostali poczęstowani kiełbaskami z grilla.

Sprzątanie Świata 2019

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

Czy można zrobić coś dla dobra naszej planety?   - MOŻNA !

20 września 2019 roku nasi uczniowie wraz z wychowawcami usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów nazbieraliśmy kilka pełnych worków odpadów i śmieci.

Czytaj więcej: Sprzątanie Świata 2019

Grupa rekonstrukto

GRUPA REKONSTRUKTO

W NASZEJ SZKOLE

17 września 2019 roku uczniowie klas I –VIII naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłej lekcji historii  pt: „Kampania wrześniowa”.

Panowie w żołnierskich strojach przedstawiali uczniom w sposób bardzo ciekawy lekcje upamiętniająca 80- tą rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Czytaj więcej: Grupa rekonstrukto

Zebranie z rodzicami 24.09.2019

ZEBRANIE Z RODZICAMI

24 września (wtorek) o godzinie 1600 odbędzie się  zebranie z rodzicami. Liczymy na Państwa obecność.

Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019