Próbne egzaminy ósmoklasisty

Od 17.03.2021 do 19.03.2021 odbędą się w Szkole Podstawowej w Myślicach próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Harmonogram przeprowadzania testów diagnostycznych :

• 17 marca br. (środa), godz. 9:00 – język polski
  • 18 marca br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka
  • 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

W 2021 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony na podstawie wymagań egzaminacyjnych określonych w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki. Zmianie – w stosunku do egzaminów w latach 2019–2020 – ulegnie również liczba punktów, jaką można uzyskać za rozwiązanie zadań w danym arkuszu egzaminacyjnym. Wszystkie szczegóły dotyczące egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów są dostępne w aneksach do informatorów o egzaminie ósmoklasisty na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/informatory/ . Diagnoza musi zostać przeprowadzona z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzenia 2021 roku testów diagnostycznych w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminów ósmoklasisty znajdują się pod tym adresem: https://www.oke.waw.pl/files/oke_waw_348720210225%20Testy%20diagnostyczne%20WYTYCZNE%20EPIDEMICZNE%20aktualizacja.pdf.pdf

Nauczanie w dniach 15-19.03.2021

W związku z zapytaniami, jak będzie wyglądało nauczanie dzieci z klas 1-3 w naszej szkole w przyszłym tygodniu informujemy, że gdy tylko Ministerstwo Edukacji i Nauki wyda rozporządzenie dotyczące organizacji nauczania, zostaną Państwo poinformowani jak ono będzie zorganizowane w naszej placówce.

Zbiórka karmy

ZBIÓRKA KARMY

Na początku lutego ogłosiliśmy zbiórkę karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku. Mimo iż w szkole nie ma obecnie wszystkich uczniów, bowiem klasy 4-8 uczą się zdalnie, to zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Oprócz dzieci, które uczą się stacjonarnie, do zbiórki dołączyli również uczniowie klas starszych, nauczyciele oraz osoby prywatne, dzięki czemu do Pasłęka pojechał bagażnik wypełniony po brzegi różnego rodzaju karmą dla psów i kotów.

Czytaj więcej: Zbiórka karmy

Dzisiaj jest: Czwartek