Egzaminy 2020

Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne

Procedury, terminy jak i opisy czynności związanych z przeprowadzeniem egzaminów zewnętrznych w 2020 roku: maturalnego, ósmoklasisty, zawodowego oraz potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – to główne kwestie ujęte w podpisanym dziś, 19 maja rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Egzamin maturalny pisemny

W tym roku szkolnym egzamin maturalny z przedmiotów obowiązkowych i przedmiotów dodatkowych będzie tylko w formie pisemnej.

Czytaj więcej: Egzaminy 2020

Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Ogłaszamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Czytaj więcej: Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Komputery do zdalnej edukacji

KOMPUTERY DO EDUKACJI ZDALNEJ

W dniu 07 maja 2020r. Szkoła Podstawowa w Myślicach z inicjatywy Wójta Gminy Stary Dzierzgoń Pana Marka Turleja, gdzie gmina przystąpiła do projektu, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa i Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działania 1.1 – ZDALNA SZKOŁA, otrzymała komputery, które zostaną umieszczone w salach lekcyjnych i będą służyć jako pomoc dydaktyczna zarówno nauczycielom jak i uczniom szkoły.

Dziękujemy serdecznie.

Kartka dla medyka

AKCJA - KARTKA DLA MEDYKA

Nasza szkoła włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji – Kartka dla Medyka.

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i pozostali pracownicy służby zdrowia są od początku pandemii na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Uczniowie klas IV - VII oraz grupa sześciolatków wykonali własnoręcznie kartki w ramach lekcji plastyki.

Chcemy w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność i okazać szacunek dla wszystkich zawodów medycznych za trud i poświęcenie. Jednocześnie zapewnić Was o naszym wsparciu dla tego co dla nas wszystkich robicie.

DZIĘKUJEMY!!!!

Czytaj więcej: Kartka dla medyka