Zakończenie Roku 2018/19

ZAKOŃCZENIE ROKU 2018/2019

19 czerwca 2019r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. W uroczystości udział wzięli uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi oraz rodzice. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrali uczniowie klasy VII, którzy w kilku zdaniach pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VIII, życząc im wszystkiego najlepszego. Ostatnią akademię przygotowaną w murach naszej szkoły przedstawiła klasa VIII. Ósmoklasiści podziękowali p. dyrektorowi, gronu pedagogicznemu oraz obsłudze za wszystkie lata spędzone razem. Nie obyło się bez łez i wzruszeń – była to najdłuższa szkoła w ich życiu.

Czytaj więcej: Zakończenie Roku 2018/19

Dzień Sportu

Znalezione obrazy dla zapytania dzień sportu w szkole podstawowej obrazy

17 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie klas I-III  oraz przedszkolaki pod opieką swoich wychowawczyń świetnie się bawili w różnorodnych konkurencjach sportowych: biegu z piłeczką na łyżce, skokach przez przeszkody, itp. Były także skoki w......workach!

Czytaj więcej: Dzień Sportu

Nagroda za zbieranie żołędzi

PIKNIK W PRZEZMARKU

Relacje Zuzanny Dąbrowskiej i Agaty Karwowskiej z klasy IV

12 czerwca 2019 roku, my – klasa IV Szkoły Podstawowej w Myślicach wyjechaliśmy do Przezmarku na Piknik Myśliwski w nagrodę za zbieranie kasztanów i żołędzi. Była tam również klasa I ze Szkoły Podstawowej w Starym Dzierzgoniu. Było super! Odbyły się dwa konkursy.

Czytaj więcej: Nagroda za zbieranie żołędzi

Wizyta p. Aliny Rodziewicz

PANI ALINA RODZIEWICZ Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

C:\Documents and Settings\LB\Pulpit\protect-450592_960_720.jpg12 czerwca tradycyjnie już gościliśmy w naszej szkole Panią Alinę Rodziewicz - Kierownika zespołu ds. dydaktycznych Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie.

Tym razem dla uczniów przygotowała gry planszowe, memory oraz puzzle ekologiczne. Zabawę poprzedził krótki pokaz multimedialny. Nauka przez zabawę – to jest to.

Opracowała: Urszula Butkiewicz

Wycieczka Ocypel

WYCIECZKA OCYPEL

W dniach 27.05 – 30.05. 2019r. uczniowie klasy 8 wzięli udział w wycieczce-biwaku. Na wypoczynek wybrano urokliwe miejsce w sercu Borów Tucholskich, miejscowość Ocypel. W ośrodku wypoczynkowym „Jubilat” przyjęto nas bardzo ciepło. Mieszkaliśmy w kilkuosobowych drewnianych domkach. Czas mijał nam na grze w piłkę, w badmintona, spacerach czy jeździe na rowerach.  Wieczorami rozpalaliśmy ogniska lub przygotowywaliśmy grilla, przy których wspólnie spędzaliśmy wieczory. Gwoździem programu był spływ kajakowy po rzece Wdzie.

Czytaj więcej: Wycieczka Ocypel

26 Sierpnia 2019