DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2019

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA


W dniu 25 listopada 2019 r. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Myślicach  uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Uczniowie od pierwszych godzin lekcyjnych wspólnie świętowali ten wesoły czas. 

Czytaj więcej: DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2019

Spotkanie z Policją 2019

SPOTKANIE Z POLICJĄ


Dnia 28 października 2019 roku w Oddziale Przedszkolnym w Myślicach odbyło się spotkanie przedszkolaków z funkcjonariuszami Policji. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Prowadzący spotkanie zwracali uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i z przedszkola oraz poza miejscem zamieszkania, przypominali zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każde z dzieci powinno posiadać. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Goście zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi i przypomnieli numery alarmowe.

Czytaj więcej: Spotkanie z Policją 2019

Pasowanie na przedszkolaka 2019

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA


W piątek 25 października 2019r dzieci z oddziałów przedszkolnych miały swój wielki dzień, którym było pasowanie – odpowiednio na przedszkolaka i średniaka w grupie maluchów (3 i 4-latków) oraz na starszaka i “zerówkowicza” w grupie starszaków (5 i 6-latków). Przybyli licznie na uroczystość goście mogli obejrzeć występy przygotowane przez dzieci pod kierunkiem ich wychowawczyń – p. Justyny Ćwiklińskiej i p. Anny Brandys. 

Czytaj więcej: Pasowanie na przedszkolaka 2019


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 319 dni.
Zodiak: Wodnik