Dzień Dziecka 2019

DZIEŃ DZIECKA


Jak co roku „Dzień Dziecka” uczniowie naszej szkoły obchodzili dnia 31 maja 2019 w Starym Dzierzgoniu. Jest to dzień, w którym mogą spotkać się wszystkie dzieci z całej naszej gminy by razem móc spędzić czas przy wspólnych zabawach przygotowanych na ten czas przez włodarzy naszej gminy jak i GCKB w Starym Dzierzgoniu.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2019

Finał Wojewódzki BRD 2019

ROZSTRZYGNIĘTY FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO

XLII TURNIEJU WIEDZY O BRD

W dniach 24-25.05.2019 r. odbył się Finał Wojewódzkiego XLII Turnieju Wiedzy z BRD w Garczynie k. Kościerzyny. W kategorii młodszej udział wzięło 19 drużyn – przedstawicieli powiatów z terenu województwa pomorskiego, w kategorii starszej – 21 najlepszych drużyn.

Czytaj więcej: Finał Wojewódzki BRD 2019

Teatrzyk

PRZYGODY SMOKA OBIBOKA


10 maja 2019 roku gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku. Artyści zaprezentowali przedszkolakom oraz uczniom klas I-VI przedstawienie pt.: „Niezwykłe przygody Smoka Obiboka”.

Czytaj więcej: Teatrzyk 

Finały BRD 2019

FINAŁ GMINNY I POWIATOWY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BRD

ZŁOTE DRUŻYNY

26 kwietnia 2019r w Szkole Podstawowej w Myślicach odbył się Gminny Turnieju BRD. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: grupa I (dzieci 11 – 12 lat) i grupa II ( dzieci 13 – 16 lat).

Czytaj więcej: Finały BRD 2019

Wycieczka Olsztynek

WYCIECZKA DO OLSZTYNKA


6 maja 2019 uczniowie klas I – V wybrali się na wycieczkę krajoznawczą do Olsztynka. Jednym z punktów programu było zwiedzanie Skansenu , w którym dzieci poznały obrzędy i zwyczaje oraz sztukę ludową mieszkańców wsi  Warmii i Mazur . W czasie pobytu w Skansenie uczestniczyły w warsztatach malowania na szkle i kaligraficznych. Po skończonych zajęciach zjadły pyszny obiad w karczmie.

Czytaj więcej: Wycieczka Olsztynek


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Września 2019
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna