Pasowanie w Oddziale Przedszkolnym

PASOWANIE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Oddziale Przedszkolnym odbyła się 23 października. 4, 5 i 6- latki z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po zakończonej części artystycznej i złożeniu przyrzeczeń pan dyrektor Sławomir Barnik za pomocą "czarodziejskiego ołówka" dokonał uroczystego pasowania dzieci na przedszkolaka, starszaka oraz zerówkowicza. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobny upominek. Uwieńczeniem święta był pyszny słodki poczęstunek w sali. Młodszym i starszym przedszkolakom życzę wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu. 

Czytaj więcej: Pasowanie w Oddziale Przedszkolnym

Ślubowanie pierwszoklasistów

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

23 października 2020  w naszej szkole odbyło się  uroczyste ślubowanie uczniów klasy I. To był wyjątkowy dzień. Uroczystość rozpoczęły dziewczynki z klasy VII, które powitały najmłodszych kolegów i koleżanki, obiecały pomoc w rozwiązywaniu problemów, życzyły pierwszoklasistom jak najlepszych wyników w nauce oraz wielu przyjaźni i radosnych dni w naszej szkole.

Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci uczniowie klasy pierwszej przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności, recytując wiersze i śpiewając piosenki. Niezwykle podniosłym momentem podczas uroczystości było złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie na ucznia. Po uroczystym złożeniu ślubowania, Pan dyrektor Sławomir Barnik dokonał symbolicznego pasowania na ucznia oraz złożył dzieciom życzenia, wyrażając nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie im wiele radosnych chwil.

Po uroczystym apelu uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią udali się do klasy na poczęstunek. Te  ważne chwile związane ze szkołą utkwią im na długo w pamięci. Na pewno uczniowie będą starali się „swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom”

Czytaj więcej: Ślubowanie pierwszoklasistów

Zdalne nauczanie

ZDALNE NAUCZANIE

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów od 26.10 2020 r. do 8.11.2020 r. zostaje wprowadzone zdalne nauczanie dla uczniów klas IV- VIII.

Nauczyciele będą przeprowadzali zajęcia z uczniami wg zasad, które obowiązywały od marca do czerwca br lub będą przesyłali materiały do samodzielnego realizowania przez uczniów przez dziennik elektroniczny.

Bardzo prosimy czytać wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus, w zamkniętych grupach na Facebooku i obserwować stronę szkoły, gdyż tam będą się ukazywały ważne informacje.

Nauka dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I- III pozostaje bez zmian – przychodzą do szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

sowa ok

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczął się dla nas wszystkich nietypowo ze względu na pandemię .

Jak co roku spotkaliśmy się w Kościele o godzinie 8:00, gdzie Ks. Adrian Woźniak odprawił Mszę Świętą i życzył wszystkim udanego roku szkolnego. Ze względu na reżim sanitarny nie odbyły się tradycyjne uroczystości na holu w szkole, nasi nauczyciele przywitali się ze swoimi podopiecznymi w swoich salach. Po kilkuminutowym spotkaniu uczniowie wrócili do swoich domów, aby przygotować się na najbliższe zajęcia.


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga