Wycieczka do Warszawy 2019

WYCIECZKA DO WARSZAWY 

16-17.10.2019


W dniu 16 października odbył się ponowny wyjazd do Warszawy. Zbiórka była na godzinę 4:45, a o godzinie 5:00 wyjazd. Podróż trwała około 4-5 godzin, a w trakcie odbyły się krótkie postoje. Zaczęliśmy zwiedzanie od dachu biblioteki Uniwersyteckiej.

Czytaj więcej: Wycieczka do Warszawy 2019

Spektakl Poskromienie Smoka

SPEKTAKL TEATRALNY "POSKROMIENIE NIEZNOŚNEGO SMOKA"

„Wcale nie za siedmioma górami, ale całkiem niedaleko, żyło pewne Smoczysko - nieznośne i samolubne. Bywało złośliwe, a dokuczanie swemu jedynemu przyjacielowi, z czasem stało się jego hobby. W końcu miarka się przebrała i przyjaciel powędrował w siną dal. Dręczone wyrzutami sumienia Smoczysko postanowiło go odnaleźć. Wyruszyło w wędrówkę przez szereg niezwykłych miejsc, a w każdym z nich nabyło jakąś nową umiejętność. W efekcie u celu podróży towarzyszy nam już nie antypatyczne Smoczysko, a budzący sympatię wszystkich Smok.”

 

Czytaj więcej: Spektakl Poskromienie Smoka

Powiatowy Turniej Szachowy 2019

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY 2019

02 października Szkoła Podstawowa w Myślicach była gospodarzem Powiatowego Turnieju Szachowego. W imprezie uczestniczyły zespoły ze szkół w Myślicach oraz Mikołajek Pomorskich. Były to zawody drużynowe rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci dla uczniów klas 0-6 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla starszych.

Czytaj więcej: Powiatowy Turniej Szachowy 2019

ŚLUBOWANIE 2019

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Myślicach są już pełnoprawnymi uczniami.  11 października 2019 roku odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, na które przybyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska. To był wyjątkowy dzień.

Czytaj więcej: ŚLUBOWANIE 2019

Święto Pieczonego Ziemniaka 2019

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

25 września 2019r. w Szkole Podstawowej w Myślicach odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Dzień upłynął w duchu wspólnych zabaw i konkurencji sportowych, oczywiście z wykorzystaniem ziemniaków. Uczniowie brali udział w rozgrywkach. M.in. był to rzut ziemniakiem do kosza, ziemniaczany unihokej, tor przeszkód i bieg z ziemniakiem na łyżce. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Wszyscy uczestnicy zabaw zostali poczęstowani kiełbaskami z grilla.

Czytaj więcej: Święto Pieczonego Ziemniaka 2019


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 319 dni.
Zodiak: Wodnik