Wiadomości sportowe

 
WIADOMOŚCI SPORTOWE
ZŁOTO DLA NASZYCH TENISISTEK

We wtorek 18 listopada 2014r. został rozegrany POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO w Czerninie. W turnieju uczestniczyły dzieci szkół podstawowych. Do turnieju przystąpili mistrzowie swoich gmin w dwóch kategoriach dziewczęcej i chłopięcej. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair – play. Nasza drużyna chłopięca w składzie: Sylwester Kałdonek, Jakub Śmich i Emil Brzozowski  zajęła III miejsce. Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Jankiewicz, MagdaBorowiec i Ola Andruszko wywalczyła I miejsce w powiecie  i tym samym otrzymała przepustkę na finał wojewódzki, który odbędzie się  w Otłowcu w dniu 21 listopada 2014r.

 

 

            Zawodniczkom gratulujemy i mocno trzymamy kciuki!

Czytaj więcej: Wiadomości sportowe 

Relacja z wyjazdu

Relacja z wyjazdu

Dnia 19 listopada klasy IV, V i VI wyruszyły na wycieczkę do Elbląga. Naszym celem była gra laserpaintball i kino 7D. Najpierw pojechaliśmy na paintball. Na miejscu Pani powiedziała, aby podzielić się na dwie grupy. Ustaliliśmy, że pierwsi grają czwartoklasiści, a potem klasa piąta i szósta. Razem z panem Radkiem udaliśmy się do hali gry. Pani wytłumaczyła nam jak grać, a następnie ubrała nas w kamizelki.

 

Czytaj więcej: Relacja z wyjazdu

Konkurs piosenki patriotycznej

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

13 listopada 2014 roku w GOK w Starym Dzierzgoniu odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Kiedy myślę, ojczyzna...”. Organizatorem konkursu było Gimnazjum Publiczne w Przezmarku, a Honorowy Patronat nad konkursem sprawował Wójt Gminy Stary Dzierzgoń Pan Marek Turlej.

Czytaj więcej: Konkurs piosenki patriotycznej

Edukacja przez ruch

EDUKACJA PRZEZ RUCH

EDUKACJA PRZEZ RUCH     

Twórcą EDUKACJI PRZEZ RUCH  jest Pani Dorota Dziamska

EDUKACJA PRZEZ RUCH to pedagogiczny system kształcenia i terapii przeznaczony do pracy z dziećmi
na poziomie edukacji elementarnej.
Nawiązuje on do holistycznej koncepcji rozwoju człowieka i rozwija umiejętności
konstruowania rzeczywistych zajęć zintegrowanych.
Chodzi tu przede wszystkim o zintegrowany sposób pracy organizmu podczas uczenia się !


Czytaj więcej: Edukacja przez ruch


Dzisiaj jest: Sobota
23 Czerwca 2018
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak