Apel do Rady Rodziców

ROWER NA BRD

W związku z tym, iż zajęcia z BRD cieszą się dużą popularnością wśród uczniów Szkoły Podstawowej w Myślicach - Rada Rodziców zwraca się z ogromną prośbą do całej społeczności szkolnej o wsparcie finansowe na zakup dodatkowego roweru dla dzieci. Rower ten służył będzie wszystkim obecnym uczniom, a także kolejnym pokoleniom placówki. Uczniowie aby mogli  nadal rozwijać swoje pasje rowerowe, a jednocześnie mieć możliwość nauki podczas, której mogą również uzyskać „kartę rowerową” muszą mieć na czym ćwiczyć.

Młodzież pod kierownictwem Pani Haliny Sielawy uczęszczająca na zajęcia w latach ubiegłych może pochwalić się bardzo wieloma sukcesami nawet na szczeblu ogólnokrajowym. Dlatego, też wszystkie chętne osoby prosimy o wpłaty na konto Rady Rodziców nr 65832000050030188620000010 z dopiskiem „rower na BRD” lub w sekretariacie szkoły.

Za wszystkie wpłaty oczywiście serdecznie DZIĘKUJEMY!

Rada Rodziców

Wakacje 2018

WAKACJE 2018

 

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. 

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Bawcie się dobrze! Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018. Do zobaczenia 3 września!

 Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Myślicach

Zakończenie Roku 2017/18

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18


22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Myślicach żegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, Pan Dyrektor oraz Wójt P. Marek Turlej. Spotkanie rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie klasa VI zaprezentowała przygotowane wraz z wychowawcą przedstawienie. Szóstoklasiści z przymróżeniem oka pokazali, że nie dla wszystkich uczniów Dzień Zakończenia Roku Szkolnego jest dniem szczęśliwym. Do przedstawienia szóstoklasistów dołączyła nasza szkolna grupa taneczna prezentując wyniki ich całorocznej pracy.

Czytaj więcej: Zakończenie Roku 2017/18


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec