Rozpoczęcie 2019/20

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego odbędzie się 2 września (poniedziałek).

O godzinie 8.00 msza św. w Kościele pw. NMP w Myślicach.Po mszy o godzinie 9.00 zapraszamy na Rozpoczęcie Roku w budynku szkoły i spotkania z wychowawcami klas. 

PONIŻEJ ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW: 

Czytaj więcej: Rozpoczęcie 2019/20

Zakończenie Roku 2018/19

ZAKOŃCZENIE ROKU 2018/2019


19 czerwca 2019r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. W uroczystości udział wzięli uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi oraz rodzice. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrali uczniowie klasy VII, którzy w kilku zdaniach pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VIII, życząc im wszystkiego najlepszego. Ostatnią akademię przygotowaną w murach naszej szkoły przedstawiła klasa VIII. Ósmoklasiści podziękowali p. dyrektorowi, gronu pedagogicznemu oraz obsłudze za wszystkie lata spędzone razem. Nie obyło się bez łez i wzruszeń – była to najdłuższa szkoła w ich życiu.

Czytaj więcej: Zakończenie Roku 2018/19

Dzień Sportu

 

Znalezione obrazy dla zapytania dzień sportu w szkole podstawowej obrazy

17 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie klas I-III  oraz przedszkolaki pod opieką swoich wychowawczyń świetnie się bawili w różnorodnych konkurencjach sportowych: biegu z piłeczką na łyżce, skokach przez przeszkody, itp. Były także skoki w......workach! 

Czytaj więcej: Dzień Sportu

Nagroda za zbieranie żołędzi

PIKNIK W PRZEZMARKU 

Relacje Zuzanny Dąbrowskiej i Agaty Karwowskiej z klasy IV

12 czerwca 2019 roku, my – klasa IV Szkoły Podstawowej w Myślicach wyjechaliśmy do Przezmarku na Piknik Myśliwski w nagrodę za zbieranie kasztanów i żołędzi. Była tam również klasa I ze Szkoły Podstawowej w Starym Dzierzgoniu. Było super! Odbyły się dwa konkursy.

Czytaj więcej: Nagroda za zbieranie żołędzi

Wizyta p. Aliny Rodziewicz

PANI ALINA RODZIEWICZ Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

C:\Documents and Settings\LB\Pulpit\protect-450592_960_720.jpg12 czerwca tradycyjnie już gościliśmy w naszej szkole Panią Alinę Rodziewicz - Kierownika zespołu ds. dydaktycznych Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie.

Tym razem dla uczniów przygotowała gry planszowe, memory oraz puzzle ekologiczne. Zabawę poprzedził krótki pokaz multimedialny. Nauka przez zabawę – to jest to.

Opracowała: Urszula Butkiewicz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 319 dni.
Zodiak: Wodnik