Dzień Kropki

DZIEŃ KROPKI W KLASIE III

Dnia 14 września w klasie III obchodziliśmy nietypowe święto o nazwie- „Dzień kropki”. Choć na całym świecie Międzynarodowy Dzień Kropki przypada 15 września, a w tym roku jest to sobota postanowiliśmy wyprzedzić czas i wspólnie pobawić się twórczo w myśl głównej bohaterki. Święto ma na celu pobudzać nas do kreatywnego myślenia, odwagi i wspólnej zabawy w tworzeniu rzeczy dotąd niemożliwych.

Czytaj więcej: Dzień Kropki

Apel do Rady Rodziców

ROWER NA BRD

W związku z tym, iż zajęcia z BRD cieszą się dużą popularnością wśród uczniów Szkoły Podstawowej w Myślicach - Rada Rodziców zwraca się z ogromną prośbą do całej społeczności szkolnej o wsparcie finansowe na zakup dodatkowego roweru dla dzieci. Rower ten służył będzie wszystkim obecnym uczniom, a także kolejnym pokoleniom placówki. Uczniowie aby mogli  nadal rozwijać swoje pasje rowerowe, a jednocześnie mieć możliwość nauki podczas, której mogą również uzyskać „kartę rowerową” muszą mieć na czym ćwiczyć.

Młodzież pod kierownictwem Pani Haliny Sielawy uczęszczająca na zajęcia w latach ubiegłych może pochwalić się bardzo wieloma sukcesami nawet na szczeblu ogólnokrajowym. Dlatego, też wszystkie chętne osoby prosimy o wpłaty na konto Rady Rodziców nr 65832000050030188620000010 z dopiskiem „rower na BRD” lub w sekretariacie szkoły.

Za wszystkie wpłaty oczywiście serdecznie DZIĘKUJEMY!

Rada Rodziców

Wakacje 2018

WAKACJE 2018

 

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. 

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Bawcie się dobrze! Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018. Do zobaczenia 3 września!

 Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Myślicach


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran