Orlik

Treningi na Orliku

Informujemy, że od 08.06.2020 (poniedziałek) wznawiane są treningi na boisku przy naszej szkole. Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-17.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-10.00. Treningi prowadzone będą przez p. Pawła Romaszkę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 

Dzień Dziecka 2020

DZIEŃ DZIECKA

Miejcie słodkie sny i marzenia,

niech one zawsze się spełniają,
a Wasze najskrytsze dążenia
niech realnymi się stają!
Dużo radości i spokoju,
Zdrowia, miłości i zawsze dobrego nastroju!
Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka!

 

Egzaminy 2020

Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne

Procedury, terminy jak i opisy czynności związanych z przeprowadzeniem egzaminów zewnętrznych w 2020 roku: maturalnego, ósmoklasisty, zawodowego oraz potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – to główne kwestie ujęte w podpisanym dziś, 19 maja rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Egzamin maturalny pisemny

W tym roku szkolnym egzamin maturalny z przedmiotów obowiązkowych i przedmiotów dodatkowych będzie tylko w formie pisemnej.

Czytaj więcej: Egzaminy 2020

Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Ogłaszamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Czytaj więcej: Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Komputery do zdalnej edukacji

KOMPUTERY DO EDUKACJI ZDALNEJ

W dniu 07 maja 2020r. Szkoła Podstawowa w Myślicach z inicjatywy Wójta Gminy Stary Dzierzgoń Pana Marka Turleja, gdzie gmina przystąpiła do projektu, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa i Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działania 1.1 – ZDALNA SZKOŁA, otrzymała komputery, które zostaną umieszczone w salach lekcyjnych i będą służyć jako pomoc dydaktyczna zarówno nauczycielom jak i uczniom szkoły.

Dziękujemy serdecznie.


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga