TRÓJMIASTO

WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA


Naszą wycieczkę po Trójmieście zaczęliśmy od zwiedzania centrum nauki Eksperyment w Gdyni w którym znajdowały się projekty dzięki którym lepiej poznaliśmy anatomię, dynamikę, siły przyrody i inne dziedziny nauki, następnie podzieliliśmy się w grupy które uczestniczyły w osobnych wykładach. Osobiście uważam (jak większość wycieczkowiczów), że było to naprawdę ciekawe przeżycie, które pokazało nam jak ciekawy jest świat.

Czytaj więcej: TRÓJMIASTO

Ślubowanie 2018

ŚLUBOWANIE 2018

Zaprzyjaźnić się z książkami,

Dumą swojej szkoły być,

Ze wszystkimi pierwszakami

ŚLUBUJEMY DZIŚ!”


12 października 2018 r. w naszej szkole od samego rana panowała świąteczna atmosfera. To właśnie tego dnia dzieci z klasy pierwszej zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Myślicach. Złożyły ślubowanie i zostały pasowane uroczyście przez Dyrektora Szkoły, Pana Sławomira Barnika, na uczniów.

Czytaj więcej: Ślubowanie 2018

Obchody Dnia Głośnego Czytania

OBCHODY DNIA GŁOŚNEGO CZYTANIA


W dniu 18 października klasy II i III naszej szkoły wraz z P. Beatą Tumkiewicz, P. Ewą Gorczyca oraz P. Małgorzatą Lewandowską przystąpiły do konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Celem projektu  jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów, a także motywowanie dzieci do codziennego czytania i rozbudzania pasji do lektury, przy wykorzystaniu książki pt. „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.Pasję do czytania trzeba zaszczepiać od najmłodszych lat, ponieważ pełni ważną funkcję w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację.

Czytaj więcej: Obchody Dnia Głośnego Czytania


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Września 2019
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna