Kartka dla medyka

AKCJA - KARTKA DLA MEDYKA

Nasza szkoła włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji – Kartka dla Medyka.

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i pozostali pracownicy służby zdrowia są od początku pandemii na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Uczniowie klas IV - VII oraz grupa sześciolatków wykonali własnoręcznie kartki w ramach lekcji plastyki.

Chcemy w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność i okazać szacunek dla wszystkich zawodów medycznych za trud i poświęcenie. Jednocześnie zapewnić Was o naszym wsparciu dla tego co dla nas wszystkich robicie.                                                             

 

DZIĘKUJEMY!!!!

Czytaj więcej: Kartka dla medyka

Przedłużone kształcenie na odległość

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 kwietnia br. 

Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to zapis ujęty w podpisanym dziś, 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Przypomnijmy, że w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19, 20 marca br.zmieniliśmy przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Określiliśmy również zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzyliśmy możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów.

Czytaj więcej: Przedłużone kształcenie na odległość

Informacja z Ministerstwa

Harmonogram egzaminów i rekrutacji
– nowe rozwiązania w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciu terminu egzaminów – zmienione zostały przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych. Dziś, 10 kwietnia Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w tej sprawie.


Harmonogram egzaminów

W roku szkolnym 2019/2020 Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej otrzymał upoważnienie do zmiany harmonogramu przeprowadzania egzaminów zewnętrznych. Komunikat w tej sprawie zostanieogłoszony nie później niż na 21 dni przed pierwszym dniem przeprowadzania danego egzaminu. Jednocześnie zostają utrzymane w mocy wszystkie rozpoczęte już czynności dotyczące organizacji i przeprowadzania danego egzaminu zewnętrznego.

Czytaj więcej: Informacja z Ministerstwa

PRÓBNY EGZAMIN

PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 26 marca 2020 r. dotycząca próbnego egzaminu ósmoklasisty

Uprzejmie informuję, że Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego).

Czytaj więcej: PRÓBNY EGZAMIN 


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga