Akcja Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci

WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

Akcja została zakończona dużym powodzeniem. Wszystkim, którzy do tego powodzenia się przyczynili serdecznie dziękujemy. Zebraliśmy 1850 kg elektrośmieci, za co otrzymaliśmy bon na sprzęt sportowy w kwocie 273 zł. Dzięki tej akcji szkoła zakupi 7 kompletów rakietek do badmintona,
z których skorzystają  dzieci z klas I – III jak również starsi uczniowie.

Opracowała: Urszula Butkiewicz

Zdjęcia: Sławomir Barnik

Wizyta Sokolnika

 

 

WIZYTA SOKOLNIKA

Młody jastrząb. Fot. Cezary KorkoszSokolnictwo to sztuka układania ptaków i polowań z nimi. Stanowi jedyną metodę łowów, która przetrwała niezmieniona od tysięcy lat. Na pewno dobre sokoły były kiedyś warte tyle, co koń czystej krwi arabskiej, a Królestwo Polskie było niegdyś potęgą w sokolnictwie - po ptaki zjeżdżali do nas kupcy z całej Europy.

Czytaj więcej: Wizyta Sokolnika

Wyjazd na lodowisko

WYJAZD NA LODOWISKO I DO KINA


 7 lutego 2019 roku uczniowie klas 4-8 SP w Myślicach wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Elbląga. Wyjazd obejmował wizytę w kinie i na lodowisku. Po seansie filmowym, który co niektórym uczniom wyciskał łzy z oczu, była przerwa na posiłek i zakupy w Galerii. Następnie uczestnicy wycieczki udali się na lodowisko. Chociaż nie wszyscy potrafili na łyżwach jeździć, to próbowali swoich sił przy pomocy pingwinków. Zmęczeni, ale  też zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Wyjazd do teatru

WYJAZD DO TEATRU


Wyjazd do Teatru im. Aleksandra Sewruka odbył się 27.02.2019. Po dotarciu na miejsce i kupieniu biletów udaliśmy się do sali, w której miała rozegrać się sztuka.

Usiedliśmy na fotelach i czekaliśmy, aż coś się wydarzy.

Czytaj więcej: Wyjazd do teatru


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 319 dni.
Zodiak: Wodnik