Nauczanie Zdalne

NAUCZANIE ZDALNE

Informacja Dyrektora Szkoły dla uczniów i rodziców dotycząca zdalnego nauczania w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

W czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczniowie Szkoły Podstawowej w Myślicach, mogą realizować zajęcia dydaktyczne w formie nauczania zdalnego przy wykorzystaniu: Facebook, Messenger, SMS, Rozmowę Telefoniczną oraz Pocztę Elektroniczną.

Czytaj więcej: Nauczanie Zdalne

koronawirus

ODWOŁANIE ZAJĘĆ

Decyzją Ministra Edukacji wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa w dniach 12 i 13 marca w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdy rodzice nie mogą zapewnić dziecku opieki w domu można wysłać dziecko do szkoły - prowadzone będą zajęcia opiekuńcze.  

W terminie 16-25 marca funkcjonowanie szkoły zostaje zawieszone. Ta szczególna sytuacja nie oznacza dodatkowych ferii. Pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych osób. Powinniśmy, jeśli to tylko możliwe, pozostawać w domu, unikać dużych skupisk ludzi (kina, teatry, galerie handlowe), nie wyjeżdżać do innych krajów. Nasze bezpieczeństwo zależy od nas.

Uczniowie czas wolny od zajęć w szkole mogą wykorzystać na samodzielną naukę w domu, przeczytanie książki oraz powtórzenie i utrwalenie materiału, który jest dostępny w podręcznikach. Ponadto zachęcamy do skorzystania z platformy udostępnionej przez Ministerstwo Edukacji służącej do samodzielnej nauki. Poniżej link do platformy. 

https://epodreczniki.pl/

O wszelkich zmianach dotyczących funkcjonowania placówki będziemy na bieżąco informować.

 

Informacja Koronawirus

INFORMACJE NA TEMAT KORONAWIRUSA

infoliniaW związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa zachęcamy do sięgania do pewnych źródeł informacji. Pod poniższym adresem znajdziecie Państwo oficjalne komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny:

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Wyjazd na lodowisko 2020

WYJAZD DO ELBLĄGA


Dnia 28.02 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Elbląga do kina i na lodowisko. W wyjeździe brali udział uczniowie klas IV - VIII oraz opiekunowie : R.Czob , A.Krauze , H.Sielawa i E.Gorczyca. Punktualnie o 8.00 zebraliśmy się pod szkołą, wyruszyliśmy i dość szybko dotarliśmy na miejsce.

Czytaj więcej: Wyjazd na lodowisko 2020


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga