Wycieczka Gdańsk

WYCIECZKA DO GDAŃSKA


Dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy Starszaków oraz dzieci z klas I-III wybrały się 9 czerwca 2017 na wycieczkę do Gdańska. Od rana uczestnikom wycieczki dopisywała dobra pogoda oraz świetne humory. Po dotarciu do Gdańska pierwszym miejscem, które dzieci odwiedziły był park rozrywki Loopy’s World, czyli miejsce gdzie można się bawić do woli. Do dyspozycji dzieci miały m.in. zjeżdżalnie, trampoliny, tunele, tory przeszkód, baseny z piłkami oraz miały możliwość przejechania się kolejką lub gokartami. Jest to więc miejsce, gdzie nie ma mowy o nudzie.

Czytaj więcej: Wycieczka Gdańsk

Dzień Mamy Przedszkole

DZIEŃ MAMY I TATY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH


31 maja 2017 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych gościły u siebie swoich rodziców, bo tego właśnie dnia przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dzieci z grupy Maluchów zaśpiewały oraz zatańczyły, zaś z grupy Starszaków przygotowały program artystyczny. Przedstawienie opowiadało o dzieciach, dla których rodzice mają czas, ale i pokazywało również dzieci, którym rodzice poświęcają mało czasu. Zakończone było ono następującą puentą: „Każde dziecko, któremu mama i tata czas poświęcają, z którym się bawią i któremu pomagają, jest radosne i szczęśliwe i wszystko dla niego jest możliwe!”. Nie obyło się również bez wierszyków z życzeniami a także piosenek, a na koniec dzieci wręczyły rodzicom laurki i upominki. Na twarzach rodziców malowało się wzruszenie, a jednocześnie radość i duma z występów dzieci oraz ofiarowanych i wykonanych od serca prezentów.

Czytaj więcej: Dzień Mamy Przedszkole

Warszawa

WYCIECZKA DO WARSZAWY


W dniach 6-8 czerwca b.r. uczniowie PSP w Myślicach wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce i od razu zaczęliśmy zwiedzanie stolicy. Pierwsze kroki skierowaliśmy na Stare Miasto, gdzie zobaczyliśmy m.in. Plac Zamkowy i Kolumnę Zygmunta, a następnie spacerując bulwarem nad Wisłą doszliśmy do Biblioteki UW, na dachu której znajdował się ogród botaniczny.

Czytaj więcej: Warszawa

DZIEŃ MAMY 2017

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA MAMY


Dzień Mamy. To wyjątkowe święto każdy z nas zna i szanuje. Szczególnie dbają o nie wychowawcy, opiekunowie i nauczyciele dzieci, ci którym zależy na edukowaniu, wychowaniu i rozwoju najmłodszych. Wychowawcy znają rolę mamy w życiu dziecka i wiedzą, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, aby dzieci były zdrowe, radosne, życzliwe i otwarte na innych.

Czytaj więcej: DZIEŃ MAMY 2017

Finał Konkursu Ekologicznego

FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO

Finał konkursu pod hasłem: „Aleje drzew i ich mieszkańcy” odbył się 25 maja br.  w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. Jego uczestnicy o drzewach tworzących aleje oraz o ich mieszkańcach wiedzieli naprawdę wiele!

Czytaj więcej: Finał Konkursu Ekologicznego


Dzisiaj jest: Sobota
23 Czerwca 2018
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak