Wycieczka do Olsztyna 2018

WYCIECZKA DO OLSZTYNA

BY IZABELA ABRAMCZYK

W piątek, tj. 2 marca br., uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Olsztyna.
Wyruszyliśmy o godz. 8:00 spod szkoły. Po półtorej godzinie dotarliśmy na miejsce. Pierwszym punktem wycieczki był Escape Room. Zostaliśmy podzieleni na grupy i rozpoczęliśmy zmagania z zagadkami różnych pokoi. Mieliśmy na to 60 min. Mimo wielu wskazówek nikomu nie udało się opuścić żadnego z pokoi.

Czytaj więcej: Wycieczka do Olsztyna 2018

Walentynki 2017

WALENTYNKI 2018

Raz w roku dnia 14 lutego obchodzony jest dzień Świętego Walentego. Dzień ten kojarzy się nam wszystkim jako Dzień Zakochanych. Tego dnia osobie nam bliskiej możemy podarować upominek lub kartkę. W naszej szkole zmieniliśmy tradycję jaką była poczta walentynkowa na rzecz słodkiego upominku z bardzo miłym opisem.

Od samego rana w szkolnych murach panował miły i sympatyczny nastój. Każdy uczeń chodził uśmiechnięty i podekscytowany wydarzeniem. Po pierwszej godzinie lekcyjnej na korytarzach mogliśmy oglądać poszukujących swych sympatii uczniów. Każde dziecko mogło wyrazić swoją przyjaźń wręczając samodzielnie lizaka będącego formą walentynki.

Wielu uczniów w tym dniu zdobyło się na choćby drobny gest aby osoba, do której czujemy sympatię zrozumiała ile dla nas znaczy.

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2018

ZABAWA KARNAWAŁOWA - ZACZYNAMY FERIE!!!


Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W piątek 26 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. Na ten czas hol główny szkoły zamienił się w pięknie udekorowaną rękoma uczniów i nauczycieli salę balową. Wielu uczniów przebrało się w przeróżne ciekawe  wielobarwne stroje. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przybojów prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. Dzieci brały udział w licznych konkursach przygotowanych przez zaproszonego gościa, który starał się uatrakcyjniać każdą minutę zabawy. Rada rodziców wraz z Dyrektorem ufundowała nagrody pocieszenia w formie słodkości. Uczniowie mogli liczyć, także na słodki poczęstunek w trakcie imprezy.

Czytaj więcej: ZABAWA KARNAWAŁOWA 2018

Dzień babci i dziadka 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Dzisiaj jest Dzień Babci i święto Dziadziusia,

O tym dniu pamięta każda mała wnusia.
My - wasi wnuczkowie - również pamiętamy
I swoim najbliższym życzenia składamy.

21 i 22 stycznia

Te dni – to jedne z najsympatyczniejszych świąt w naszym kalendarzu, pełne nostalgicznego ciepła, niepowtarzalnego uroku, prawdziwej radości zarówno ze strony jubilatów, jak i tych, którzy składają im życzenia.

Czytaj więcej: Dzień babci i dziadka 2018

CYRK SZOK

CYRK SZOK


17 stycznia 2018 do naszej szkoły zawitali artyści cyrkowi z cyrku „Szok”. Od pierwszych minut podbili oni  serca publiczności i wszyscy z zapartym tchem obserwowali występy sympatycznej pary cyrkowców. Godzinny program zawierał m.in. pokaz żonglerki, akrobacje, iluzję oraz pokaz tresury zwierząt, wśród których były gołębie, pudle oraz najprawdziwszy wąż. I to on wzbudził najwięcej emocji, a odważni mogli go nawet dotknąć. Artyści do wspólnych występów zapraszali publiczność, a ochotników do brania udziału w przedstawieniu nie brakowało, zarówno wśród najmłodszych, jak i najstarszych.

Czytaj więcej: CYRK SZOK


Dzisiaj jest: Wtorek
11 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec