Spacer po lesie

SPACER PO LESIE


Las jest bogatym źródłem poznania świata przyrodniczego. Dzieciom w wieku szkolnym należy stwarzać okazje do poznawania środowiska przyrodniczego w toku różnorodnych form aktywności. I właśnie temu miał służyć spacer w piękny słoneczny dzień, na który wybrali się uczniowie klasy II.

Czytaj więcej: Spacer po lesie 

Policja w klasie pierwszej

SPOTKANIE PIERWSZAKÓW Z POLICJĄ


13 września 2018r. odwiedził pierwszą klasę  nasz dzielnicowy st. asp Adam Grzebyk. Uczniowie poznali najważniejsze zagadnienia dotyczące pracy policjanta i obowiązków dzielnicowego. Najmłodsi z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali krótkiej pogadanki dotyczącej bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, rowerzysty oraz pasażera.

Czytaj więcej: Policja w klasie pierwszej

Spotkanie przedszkolaków z policjantem

SPOTKANIE Z POLICJĄ W PRZEDSZKOLU


1 października 2018r dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedził dzielnicowy z Posterunku Policji w Dzierzgoniu – aspirant sztabowy Adam Grzebyk. Opowiedział on o swoim zawodzie, pokazał dzieciom akcesoria niezbędne w pracy policjanta – dzieci miały możliwość obejrzeć m.in. policyjną odznakę i legitymację, kajdanki, kamizelkę kuloodporną, lizaki, a także z bliska przyjrzeć się umundurowaniu policyjnemu.

Czytaj więcej: Spotkanie przedszkolaków z policjantem

Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

SMACZNA TRADYCJA -

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA


Jest w naszej szkole bardzo smaczna tradycja - rokrocznie we wrześniu  obchodzimy Dzień Ziemniaka. Kolory i zapachy, które królują wtedy w na korytarzu, aż trudno opisać. Młodsze klasy I - III prezentują swoje stoisko, a na nim wspaniałe jesienne kompozycje oraz mnóstwo dorodnych owoców i warzyw.

Czytaj więcej: Święto Pieczonego Ziemniaka 2018


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Września 2019
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna