Wakacje 2018

WAKACJE 2018

 

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. 

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Bawcie się dobrze! Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018. Do zobaczenia 3 września!

 Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Myślicach

Zakończenie Roku 2017/18

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18


22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Myślicach żegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, Pan Dyrektor oraz Wójt P. Marek Turlej. Spotkanie rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie klasa VI zaprezentowała przygotowane wraz z wychowawcą przedstawienie. Szóstoklasiści z przymróżeniem oka pokazali, że nie dla wszystkich uczniów Dzień Zakończenia Roku Szkolnego jest dniem szczęśliwym. Do przedstawienia szóstoklasistów dołączyła nasza szkolna grupa taneczna prezentując wyniki ich całorocznej pracy.

Czytaj więcej: Zakończenie Roku 2017/18

Wyjazd do Buczyńca

WYJAZD DO BUCZYŃCA

W ostatnią środę tego roku szkolnego uczniowie klas IV-VII wybrały się na wycieczkę do Buczyńca. Mimo, że miejscowość leży tak niedaleko od naszej szkoły mało kto miał okazję tam wcześniej być. Niewielu wiedziało, że tak blisko znajduje się unikatowy na skalę światową zabytek techniki.

Czytaj więcej: Wyjazd do Buczyńca

Piknik w Przezmarku

PIKNIK NAD JEZIOREM W PRZEZMARKU


Dnia 13 czerwca 2018 uczniowie klas I Szkoły Podstawowej w Myślicach oraz uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Starym Dzierzgoniu spotkali się nad jeziorem Mołtawa Wielka w Przezmarku na wspólnym pikniku. Spotkanie to zorganizował  Dyrektor Gimnazjum w Przezmarku – Pan Marek Makowski. Była to forma nagrody, na którą zapracowali sobie uczniowie zbierając w okresie jesiennym karmę dla zwierząt leśnych.

Czytaj więcej: Piknik w Przezmarku


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga