Zabawa Karnawałowa 2019

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Po ciężkiej pracy w I okresie nauki uczniowie oraz przedszkolaki Szkoły Podstawowej w Myślicach  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek – 8 lutego, tradycyjnie tuż przed feriami.

Czytaj więcej: Zabawa Karnawałowa 2019

wizyta policji

POLICJA Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE


Na dwa dni przed feriami zimowymi uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantami Komendy Powiatowej w Sztumie  na pogadance na temat „Bezpieczeństwa zabaw podczas ferii zimowych”

Czytaj więcej: wizyta policji 

CYRK SZOK 2019

CYRK SZOK


28 stycznia 2019 roku do Szkoły Podstawowej w Myślicach zawitał cyrk "Szok". Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Cyrkowcy zaprezentowali program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji.

Czytaj więcej: CYRK SZOK 2019

Dzień Babci i Dziadka 2019

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Szkole Podstawowej w Myślicach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka 2019

Żywa lekcja Historii 2019

ŻYWA LEKCJA HISTORII


10 stycznia 2019 roku gościliśmy w naszej szkole bractwo rycerskie KERIN, które przeprowadziło żywą lekcję historii. Jest to grupa powstała z myślą o kultywowaniu głównie polskich tradycji i historii. Celem ich zajęć jest przeniesienie uczniów w czasie do zakamarków historii.

Czytaj więcej: Żywa lekcja Historii 2019


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran