Pasowanie Najmłodszych 2017

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, STARSZAKA ORAZ ZERÓWKOWICZA


W poniedziałek, 6 listopada 2017r, najmłodsze dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych naszej szkoły miały swoje święto. Tego właśnie dnia odbyła się ważna dla nich uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka w grupie maluchów, a także na Starszaka oraz Zerówkowicza w grupie starszaków.

Czytaj więcej: Pasowanie Najmłodszych 2017

11 listopada 2017

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017

11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina blisko półtorawieczne dążenie kilku pokoleń Polaków do odzyskania, utraconej na skutek zaborów, niepodległości.

W piątek 10 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia na pamiątkę przypadającej w tym roku 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, w tym dniu nosili przypięte biało-czerwone kotyliony. Podkreśliło to jeszcze bardziej podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania. 

Czytaj więcej: 11 listopada 2017

Ziołowy Dzbanek

WIZYTA W ZAGRODZIE "ZIOŁOWY DZBANEK"

oczami Izy i Natalii


Dnia 20 października b.r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w miejscowości Sąpy. Po dotarciu na miejsce podzielono nas na grupy. Każdej z grup przydzielono inne zadanie.

Czytaj więcej: Ziołowy Dzbanek

Lekcja Europejska

LEKCJE EUROPEJSKIE

 W dniu 18 października gościliśmy w naszej szkole Pania Małgorzatę, przedstawicielkę Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct z Dzierzgonia . Było to nasze pierwsze spotkanie, ale mamy nadzieję na kolejne. W zajęciach udział wzięły klasy IV, V, VI i VII. Uczniowie rozwiązywali przygotowane krzyżówki, rebusy i quizy dzielnie rywalizując ze soba. Tematem zajęć były symbole UE oraz państwa członkowskie UE. Pani Małgorzata obdarowała wszystkich prezentami, a za szczególne zaangażowanie i wiedzę  można było zdobyć nagrody. 

Czytaj więcej: Lekcja Europejska

Ślubowanie 2017

”W królestwie Szkołolandii” – uroczystość pasowania na ucznia klasy I i DEN

W dniu 13 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Myślicach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia  połączone z Dniem Edukacji Narodowej. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście-  Wójt Gminy Stary Dzierzgoń- Marek Turlej, przewodnicząca Rady Gminy – Renata Lewandowska, przewodnicząca Rady Rodziców – Ewa Gorczyca. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie, rodzice uczniów oraz pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej.

Czytaj więcej: Ślubowanie 2017


Dzisiaj jest: Środa
16 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec