Warszawa

WYCIECZKA DO WARSZAWY


W dniach 6-8 czerwca b.r. uczniowie PSP w Myślicach wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce i od razu zaczęliśmy zwiedzanie stolicy. Pierwsze kroki skierowaliśmy na Stare Miasto, gdzie zobaczyliśmy m.in. Plac Zamkowy i Kolumnę Zygmunta, a następnie spacerując bulwarem nad Wisłą doszliśmy do Biblioteki UW, na dachu której znajdował się ogród botaniczny.

Czytaj więcej: Warszawa

DZIEŃ MAMY 2017

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA MAMY


Dzień Mamy. To wyjątkowe święto każdy z nas zna i szanuje. Szczególnie dbają o nie wychowawcy, opiekunowie i nauczyciele dzieci, ci którym zależy na edukowaniu, wychowaniu i rozwoju najmłodszych. Wychowawcy znają rolę mamy w życiu dziecka i wiedzą, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, aby dzieci były zdrowe, radosne, życzliwe i otwarte na innych.

Czytaj więcej: DZIEŃ MAMY 2017

Finał Konkursu Ekologicznego

FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO

Finał konkursu pod hasłem: „Aleje drzew i ich mieszkańcy” odbył się 25 maja br.  w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. Jego uczestnicy o drzewach tworzących aleje oraz o ich mieszkańcach wiedzieli naprawdę wiele!

Czytaj więcej: Finał Konkursu Ekologicznego

Finał Wojewódzki BRD 2017

FINAŁ WOJEWÓDZKI BRD 2017

W dniach 12 i 13 maja 2017 r. w Garczynie k/ Kościerzyny wśród pięknych kaszubskich krajobrazów i przy równie pięknej pogodzie odbył  się Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju  uczestniczyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Natalia Herdzik, Iga Twardowska, Jakub Czerwiec, Kacper Zawadzki. Uczniowie pod bacznym okiem Pani Haliny Sielawy stanęli do rywalizacji z osiemnastoma innymi drużynami, mistrzami powiatów z województwa pomorskiego.

Czytaj więcej: Finał Wojewódzki BRD 2017

SPOTKANIE Z POLICJĄ 2017

SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZKAMI POLICJI

 12 maja po raz kolejny naszą szkołę odwiedziły panie policjantki, Alicja Lityńska i Karolina Gastoł-Zawicka, z KPP w Sztumie. Funkcjonariuszki przeprowadziły z dziećmi pogadanki na różne tematy, wśród których były między innymi: bezpieczne poruszanie się po drodze i przechodzenie przez jezdnię, bezpieczne zabawy na terenie szkoły i przedszkola, a także to, czego dzieci w przedszkolu robić nie powinny (agresja, zabieranie zabawek itp.).


Czytaj więcej: SPOTKANIE Z POLICJĄ 2017


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga