Andrzejki 2016

ANDRZEJKI 2016


24 listopada wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klas I – IV świętowali Andrzejki. Tego dnia wszystkie dzieci uczestniczyły w radosnych zabawach i wróżbach, takich jak przebijanie serc z imionami przyszłej sympatii, zaczarowane kubeczki czy losowanie przyszłych zawodów.

Czytaj więcej: Andrzejki 2016

Rada Rodziców

PODZIĘKOWANIE

 

„Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn”

R. Rolland


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom (opiekunom) w bezinteresowną pomoc jaką wnosicie oraz znakomitą atmosferę wspólnych działań. Wszystko co robicie jest dla dobra naszych dzieci więc one w szczególności dziękują za przepyszne ciasta i smakołyki, które przyrządzacie.

Przy okazji chcielibyśmy zaprosić chętnych rodziców (opiekunów) do dalszej współpracy, tym razem przy organizacji wigilii szkolnej. Zebranie odbędzie się dnia 12 grudnia 2016 o godz. 12.45 w SP Myślice.

Pamiętajcie, że wszelkie nasze działania skierowane są do dzieci i to dla nich musimy się postarać. Zapłatą dla nas będą ich uśmiechnięte buzie i miłe wspomnienia jakie zostaną w ich pamięci.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

                                             RADA RODZICÓW

Moskiewska rewia na lodzie

Moskiewska rewia na lodzie w baśniowym widowisku „Królowa Śniegu”

 

Dnia 25 listopada 2016 uczniowie klasy 0, I, II, IIIA i IIIB, IV ,V, i VI uczestniczyli w wycieczce  do Elbląga. Dzieci miały okazję  obejrzeć  przedstawienie znanej z występów na całym świecie, jedynej w swoim rodzaju MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE. Zespół Rewii zaprezentował nam  baśniowe, widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H.Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową. Wszyscy byliśmy zachwyceni ich występem. Widowisko było przepiękne. W drodze powrotnej dzieciom dopisywały humory, dzieci wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.

Czytaj więcej: Moskiewska rewia na lodzie

Niepodległa 2016

APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI


Mój kraj miał granice swoje w sercach ludzi,

przemocą wykreślone z politycznej mapy.

Mój kraj, pod szponami bezlitosnej łapy

 umierał, żył, walczył, zrywał się i trudził…”

Dnia 10 listopada 2016 r, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości , odbył się w naszej szkole uroczysty apel upamiętniający to niezwykłe, w dziejach naszego narodu, wydarzenie. Część artystyczną, o charakterze montażu słowno-muzycznego z elementami inscenizacji, przygotowali uczniowie klasy VI, pod czujnym okiem swoich Pań, Janiny Michałko i Danuty Rygielskiej.

Czytaj więcej: Niepodległa 2016

Pasowanie Najmłodszych 2016

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA


W piątek 28 października 2016r dzieci z oddziałów przedszkolnych miały swój wielki dzień, a było nim „Pasowanie na Przedszkolaka” w grupie dzieci młodszych (3 i 4-latki) oraz „Pasowanie na Starszaka” w grupie dzieci starszych (5 i 6-latki). Przybyli na uroczystość goście mogli obejrzeć występy przygotowane przez dzieci pod kierunkiem ich wychowawczyń – p. Justyny Ćwiklińskiej i p. Anny Brandys.

Czytaj więcej: Pasowanie Najmłodszych 2016


Dzisiaj jest: Sobota
21 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

Do końca roku zostało 255 dni.
Zodiak: Byk