KONKURS PLASTYCZNY 2017

KONKURS PLASTYCZNY "JAK OCHRANIAĆ I POMAGAĆ ZWIERZYNIE W LASACH I NA POLACH"


Dnia 28 kwietnia 2017 r. wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom XXI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Jak ochraniać i pomagać zwierzynie w lasach i na polach”, zorganizowanego przez Sztumskie Centrum Kultury, Koło Łowieckie „Cyranka” ze Sztumu oraz Nadleśnictwo Kwidzyn.

Czytaj więcej: KONKURS PLASTYCZNY 2017

Powiatowy Turniej BRD 2017

POWIATOWY TURNIEJ BRD 2017

27 kwietnia 2017 drużyna w  składzie Kacper Zawadzki, Iga Twardowska, Natalia Herdzik i Jakub Czerwiec reprezentowała Gminę Stary Dzierzgoń na Turnieju Powiatowym w Czerninie. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn – mistrzowie gmin powiatu sztumskiego. To właśnie Nasza drużyna z PSP z Myślic zajęła I miejsce i otrzymała przepustkę na turniej wojewódzki do Garczyna koło Kościerzyny. W Garczynie turniej będzie trwał dwa dni, w pierwszym dniu zawodnicy będą wzmagać się z miasteczkiem ruchu drogowego, pomocą przedmedyczną i rowerowym torem przeszkód. Natomiast drugi dzień to zmagania z testami o przepisach ruchu i skrzyżowaniami.

Czytaj więcej: Powiatowy Turniej BRD 2017

Gminny Turniej BRD 2017

GMINNY TURNIEJ BRD 2017

25 kwietnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Myślicach  zorganizowaliśmy gminny turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla dwóch drużyn z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Dzierzgoniu i dwóch drużyn z Publicznej Szkoły Podstawowej  w Myślicach oraz jednej drużyny z Publicznego Gimnazjum w Przezmarku.

Czytaj więcej: Gminny Turniej BRD 2017

Festyn Zdrowia

FESTYN ZDROWIA


07 kwietnia 2017 roku uczniowie klas V i VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach wzięli udział w zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku i Urząd Gminy w Starym Dzierzgoniu Festynie Zdrowia Gminy Stary Dzierzgoń. Celem festynu była integracja środowisk szkolnych oraz podniesienie wiedzy na temat wartości odżywczych produktów, zaburzeń stanu zdrowia i rozwoju związanego z nieprawidłowym odżywianiem, a także wpływ aktywności fizycznej na potęgowanie zdrowia.

Czytaj więcej: Festyn Zdrowia


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga